O mnie

Kim jestem i czym się zajmuję.

Nazywam się Diana Odrobińska, ukończyłam studia wyższe na kierunku Rolnictwo ze specjalizacją Architektura krajobrazu na Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach oraz Informatykę w rolnictwie w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.
W 2016 roku uzyskałam świadectwo ukończenia studiów podyplomowych w zakresie Urządzania i pielęgnacji terenów zieleni na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie.
Wiedzę i umiejętności w zakresie florystyki zdobywałam w Akademii Marioli Miklaszewskiej, gdzie w roku 2016 uzyskałam  tytuł Florysty, a w roku 2018 tytuł Mistrza florystyki - oba tytuły są także przyznane przez Zachodniopomorską Izbę Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Szczecinie.
Ponadto uczestniczyłam w kursach i warsztatach, m.in. Bukiet wiązany w ręku prowadzonym przez Gregora Lerscha oraz pokazie florystycznym- Pokaz bożonarodzeniowy WRSRH Bronisze 2016. Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując przez kilka lat w kwiaciarniach jako florysta.

Praca z kwiatami to moja pasja. Czerpię ogromną radość z obcowania z nimi. Jestem ich wielką miłośniczką i cierpliwym rzemieślnikiem. Z uwagą i starannością przykładam się do każdego zamówienia. Bardzo ważne jest dla mnie zadowolenie klientów, stąd też do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie. Chętnie służę radą i doświadczeniem. Zachęcam do współpracy i obejrzenia moich prac.